S1600 Mini Cup

Turnaj pro všechny jezdce skupiny S1600 registrované na " rbr.onlineracing.cz "

Diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "4415":
embemcoxy
MadeInBOSSton yeah i know , my own web factor ended up being ruining .. down the road make me aware ahead of time once you arriving jak wypozycjonowac strone
KOCOUREK Vasek
JJ Vlasto parádní turnaj.Už se těšim na další ročník.smiley
KUBICIK Josef
Moc pěkný cup,moc pěkně jsem si zazávodil,moc díky parádasmiley
Homola Matej
Ano presne tak bol to perfektny cup skoda ze som ho zacal jazdit tak nesoro..Tesim sa na novy rocnik!!
MATOUSEK Vlastimil
Díky za pozitivní ohlasy,dáme si nějakej čas pauzu a repete určitě bude.A nepojede se v takhle nahuštěným čase,jak jsem psal,chtěl jsem to kvůli jiným plánům mít hotovo do vánoc.

Další ročník by se jel s téměř stejným systémem,2 závody týdně,ale mezi nima bude další týden pauza.A asi by bylo možná i víc závodů celkově ale to se vše včas dozvíte.Takže ještě jednou dík za ohlasy a těším se na další sezonu s váma na trati.
HATLE Pavel
Ahoj Vlasto,díky za parádní turnaj pro nás předohraby a doufám,že někdy v budoucnu bude repete Ahoj Pavelsmiley
Míra Čech
Zdravim,Vlasto udělal jsi mi a myslim že i ostatním švestkařům radost s tímto Cupem,za to ti patří velké dík a jen tak dálsmiley.Udělěj co nejdřív komplet výsledky,zdá se mi že to pro mě nevypadá špatněsmiley.
kubicek lukas
Ok beru to - já jen že to mini se fakt zcuklo na mini co do času :-). Ovšem to druhé čtvrtletí mě mrzí a asi nejen mě smiley.Tož potom dej určitě vědět!!
MATOUSEK Vlastimil
No jak jsem psal,měl to bejt MINI CUP se vším všudy,na 3 RZ ,a od začátku jsem věděl že to budu chtít mít hotový do vánoc.Registrace beží od začátku turnaje celej tejden před závodemsoběžně se závody co se jedou,a ještě o jeden den déle, tak když si někdo najde čas to zajet tak si myslím že není takovej problém uvědomit si že za týden se jede další dvojzávod a přihlásit se.Registrace jsem chtěl z jedinýho důvodu,abyste apoň z toho něco měli,nějakej ten pohárek za absolutní pořadí.Bez toho to určitě neplánuju.Nemám zájem aby se mi tam proháněli nějací (xdygx123456) kteří to pojedou jen proto že se jim zrovna chce a nebudou o tom mít ani páru co to je.Chtěl jsem aby už to mělo aspoň trošku úroveň (nevím jestli se to povedlo) a aby to jezdili fakt jezdci kteří o to mají opravdu zájem.

Jelikož jsou teda docela příznívé ohlasy tak asi další ročník bude ale budete si muset nějakej čas počkat.Po novém roce mám jíný plány a času je čímdál míň.Takže pokud bude tak předběžně říkám že na 100% nebude dřív jak v druhém čtvrtletí 09.Tímto se omlouvám že je to v takové rychlosti a občas někdo zapomene ale je to jen MINI smiley.Od začátku je kalendář pevně daný a jak říkám,když se najde čas na na závod tak registrace je už ta nejmenší časová ztráta,ale i tak je mi to líto.Musíš si to prostě víc hlídat.
kubicek lukas
Zdravim,turnaj SUPR,všechno chválím - jen jedna drobnost- podniky se jedou na můj vkus velmi rychle po sobě a díky registraci jsem asi 4 zasejc prosral.Jasně musí si to každý hlídat,ale v takovém frmolu :-) bych možná uvažoval před zrušením registrací-totiž sednu k netu zajedu tady na web a zjistím hele oprávě se jede německo a amerika a já můžu tak s ušit hubu smiley jelikož nestíhám registraci 3 dny zpátky no..Pro mě osobně to mrzí,jelikož ten turnaj je fakt sqělej no..TAk jen tak jako námět jestli při takovém nácvaku turnajů nevypustit registrace nebo dát mezi turnaji v příštím ročníku,který určitě bude!!!! větší mezerysmiley

1  
2  
3  
4